Comanet Jilemnice

Comanet, V Jilmu 229, Jilemnice, +420 481 540 319, info@comanet.cz

Bezdrátové připojení

zena laptop

Naše společnost patří mezi přední poskytovatele internetu v oblasti Krkonoš a Podkrkonoší. Nabízíme připojení ve více jak padesáti městech a obcích regionu. Centrální připojení naší sítě k síti internet je realizováno optickým okruhem. Páteřní linky jsou realizovány optickými okruhy a mikrovlnnými spoji v pásmech 11 a 10 GHz. Celá síť je trvale monitorovaná a zákazníkům je k dispozici každý den servisní služba.

Z naší nabídky datově a časově neomezeného připojení si vybere každý zákazník, ať jde o běžného uživatele či velkou firmu. V případě zájmu o naše služby každého zákazníka osobně navštíví obchodní zástupce, který na místě podá veškeré obchodní a technické informace.

Připojení zákazníků realizujeme mikrovlnnými spoji v pásmech 3.5, 5.5 a 10 GHz. Instalaci provádějí odborně vyškolení pracovníci, kteří provedou nejenom montáž spoje, ale také konfiguraci počítačů, routerů a případné další techniky.

Zde naleznete dostupné přípojné body.

Připojení v licencovaném pásmu 3.5 GHz - WIMAX

Naše společnost je od 11.2.2008 držitelem individuálního oprávnění k využívání rádiových kmitočtů pevné služby v pásmu 3.5GHz (licenční pásmo). Tato frekvence se většinou používá pro propojení páteřních bodů větších poskytovatelů.

Z důvodu stále zhoršující se situaci v pásmech 2.4 a 5.5 GHz jsme se rozhodli toto pásmo ve Vrchlabí a okolí vyčlenit pro připojení koncových zákazníků.

Připojení v pásmu 3.5GHz je jedno z nejluxusnějších typů bezdrátového připojení. Stabilní odezvy a vysoká datová propustnost v kombinaci s garancí pásma dělají z Wi-MAXu značky Alvarion číslo jedna na našem současném trhu.

logo alvarionlogo alcomalogo alvarion

Ceníky

Více informací naleznete v ceníku připojení (formát PDF) a ceníku připojení pro firmy (formát PDF).

Potřebujete opravdu rychlý internet? Pak je tu právě pro vás naše vysokorychlostní optické internetové připojení.

Pokud máte dotaz, který Vás zajímá, můžete využít tento formulář.

Rychlá navigace

Comanet Jilemnice poskytuje své služby zejména v těchto lokalitách: Jilemnice, Vrchlabí, Hostinné, Semily, Špindlerův Mlýn či Rokytnice nad Jizerou. Zde naleznete úplný výčet pokrytých měst a obcí. Mezi naše stěžejní služby patří například zřizování připojení k internetu (internet), provozování webových kamer (webcam) či volání přez internet (VoIP). Jsme jedním z největších poskytovatelů těchto služeb v Krkonoších.